icon icon +48 534 179 555

Analizator NIR skalibrowany na polskiej pszenicy


Niedawno informowaliśmy w aktualnościach o wprowadzeniu na rynek przenośnych analizatorów NIR. Miło nam poinformować, że właśnie zakończyliśmy kalibrację urządzeń na polskiej pszenicy. Kalibrację przeprowadzono w oparciu o laboratorium Katedry Agronomii SGGW. W wyniku sześciokrotnych powtórzeń badań próbek na urządzeniu referencyjnym NIR udało się uzyskać dokładność pomiarów pokazaną w tabeli poniżej.

Rozbieżność wyników średnich kształtuje się następująco:
Wilgotność 0.0 (brak rozbieżności)
Białko Ogólne – 0.2%
Gluten -1.1%

Przypominamy, że analizator posiada certyfikat ISO 9001, a na całym świecie pracują tysiące tych urządzeń, niektóre z nich mają już ponad 20-letni staż pracy, co dowodzi dużej trwałości i niezawodności tych urządzeń.

tabela
icon
dogodne finansowanie
icon
sprawdź przed zakupem
icon
możliwość wypożyczenia
shake
AKTUALNOŚCI

SZYBKA ANALIZA SKŁADU ZIAREN I ŻYWNOŚCI – O FIRMIE


W wyniku postępującej globalizacji produkcji rolniczej rośnie również konkurencja między gospodarstwami. Efektywność wymaga wykorzystywania każdego kawałka pola oraz jak najlepszego zagospodarowania posiadanego areału i dostępnych środków poprzez odpowiedni dobór nasion, nawozów i oprysków. Kolejnym wymogiem jest uwzględnienie zmienności w zakresie zasobności pól oraz rozpoznanie w czasie realnym bieżących potrzeby nawożenia azotowego.

Nasza firma zajmuje się promocją i wdrażaniem rozwiązań dla nowoczesnego rolnictwa mających na celu poprawę wydajności oraz konkurencyjności polskich gospodarstw. Staramy się wyszukiwać dla naszych Klientów i wdrażać najlepsze wzorce ze świata pozwalające obniżyć koszty produkcji, zoptymalizować wykorzystanie pól oraz lepiej wykorzystać czas i posiadane maszyny.

Przedsiębiorstwo Polski Farmer działa na rzecz poprawy dostępności nowych technologii dla rolnictwa precyzyjnego – aby korzystały z nich zarówno gospodarstwa wielkoobszarowe, jak i mniejsze gospodarstwa rodzinne.
 

Sprzedaż i wynajem analizatorów NIRJesteśmy dystrybutorem analizatorów NIR firmy Zeltex przeznaczonych do analizy składu chemicznego całych ziaren oraz mięsa, serów i żywności. Nasz sprzęt pozwala na precyzyjne i wygodne badanie m.in. zawartości wody, białka i glutenu w pszenicy, jęczmieniu i innych rodzajach zbóż i roślin oleistych. Oferujemy również urządzenia do analizy paliwa. Nasze analizatory są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych badań w laboratorium wymagających większych nakładów czasu i środków. Oferujemy również wynajem analizatorów Zeltex, dzięki czemu mogą Państwo wypróbować nasz sprzęt.

Naszą firmą zarządzają absolwenci Akademii Rolniczej w Lublinie, pracujący już od wielu lat w agrobiznesie.

Razem z Wami efektywnie pracujemy na rzecz poprawy konkurencyjności polskiego rolnictwa.

Zapraszamy do współpracy.
Strona główna | Wynajem sprzętu | Kontakt
design & code LemonArt.pl