icon icon +48 534 179 555

ZELTEX - przenośne analizatory NIR dla rolnictwa i przemysłu spożywczego


Polski Farmer ma przyjemność poinformować Państwa o rozszerzeniu asortymentu o ekonomiczne, przenośne analizatory NIR, umożliwiające pomiar wilgotności, białka czy tłuszczu techniką NIR (pomiar w bliskiej podczerwieni). Linia urządzeń dostępnych na naszej stronie internetowej umożliwia przeprowadzenie lokalnej kalibracji oraz szybką ocenę wybranych składników pokarmowych z laboratoryjną dokładnością przy skupie, mieszaniu, produkcji czy sprzedaży gotowych produktów.

Szukasz łatwego i szybkiego sposobu kontroli jakości produktów, zakupionych lub oferowanych przez Ciebie w sprzedaży? Chcesz znać zawartość białka w pszenicy lub jęczmieniu browarnianym w czasie mniejszym od minuty? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Od dzisiaj będziesz mógł swobodnie dokonać analizy jakości ziarna, mleka, mięsa oraz pozostałych produktów. Unikniesz presji dotyczącej oczekiwania na wynik oraz wątpliwości związanych z dokładnością pomiarów.

Jako autoryzowany dystrybutor firmy Zeltex, amerykańskiego producenta przenośnych urządzeń dla przemysłu spożywczego oraz doświadczalnictwa, oferujemy Państwu innowacyjną ofertę, przekładającą się na pewność, łatwość i szybkość pomiarów.

Analizatory są specjalnie dostosowane do Państwa wymogów, gdyż zastępują czasochłonną i długotrwałą, tradycyjną metodę analizy chemicznej. Analizatory ZX 501Q, ZX 550, ZX 50 oraz Acculean wykonują pomiary próbek od 20 do 100 g, ponadto charakteryzują się wysoką dokładnością i czystością pomiaru.

Obsługa urządzeń jest szybka i bezproblemowa, a możliwość lokalnych kalibracji dla wielu produktów zbożowych, mlecznych, mięsnych, spożywczych sprawia, że urządzenia mogą niezawodnie spełniać swoją funkcje przez wiele lat.

Firmy z obszaru doświadczalnictwa zainteresuje ZX 50 SRT, przeznaczony do pomiaru małych próbek całych nasion bez ich zniszczenia. ZX 50 SRT mierzy poziom wilgotności, białka i tłuszczu dla próbek o wielkości 20 gramów, co pozwala na selekcję nasion oraz roślin o najwyższych parametrach żywieniowych bez konieczności przetwarzania próbki do badań.

Rozwiązania zastosowane w analizatorach Zeltex są objęte licznymi patentami firmy Zeltex, przekładające się na kontrole jakości w laboratoryjnej dokładności na polu, skupie, wyładunku, linii produkcyjnej czy sprzedaży gotowego produktu. Dzięki tym rozwiązaniom można stworzyć mobilne, szybkie i precyzyjne laboratorium, które zapewni efektywną kontrolę bezpieczeństwa żywności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdą Państwo w sklepie internetowym oraz do kontaktu z naszym specjalistą.

icon
dogodne finansowanie
icon
sprawdź przed zakupem
icon
możliwość wypożyczenia
shake
AKTUALNOŚCI

SZYBKA ANALIZA SKŁADU ZIAREN I ŻYWNOŚCI – O FIRMIE


W wyniku postępującej globalizacji produkcji rolniczej rośnie również konkurencja między gospodarstwami. Efektywność wymaga wykorzystywania każdego kawałka pola oraz jak najlepszego zagospodarowania posiadanego areału i dostępnych środków poprzez odpowiedni dobór nasion, nawozów i oprysków. Kolejnym wymogiem jest uwzględnienie zmienności w zakresie zasobności pól oraz rozpoznanie w czasie realnym bieżących potrzeby nawożenia azotowego.

Nasza firma zajmuje się promocją i wdrażaniem rozwiązań dla nowoczesnego rolnictwa mających na celu poprawę wydajności oraz konkurencyjności polskich gospodarstw. Staramy się wyszukiwać dla naszych Klientów i wdrażać najlepsze wzorce ze świata pozwalające obniżyć koszty produkcji, zoptymalizować wykorzystanie pól oraz lepiej wykorzystać czas i posiadane maszyny.

Przedsiębiorstwo Polski Farmer działa na rzecz poprawy dostępności nowych technologii dla rolnictwa precyzyjnego – aby korzystały z nich zarówno gospodarstwa wielkoobszarowe, jak i mniejsze gospodarstwa rodzinne.
 

Sprzedaż i wynajem analizatorów NIRJesteśmy dystrybutorem analizatorów NIR firmy Zeltex przeznaczonych do analizy składu chemicznego całych ziaren oraz mięsa, serów i żywności. Nasz sprzęt pozwala na precyzyjne i wygodne badanie m.in. zawartości wody, białka i glutenu w pszenicy, jęczmieniu i innych rodzajach zbóż i roślin oleistych. Oferujemy również urządzenia do analizy paliwa. Nasze analizatory są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych badań w laboratorium wymagających większych nakładów czasu i środków. Oferujemy również wynajem analizatorów Zeltex, dzięki czemu mogą Państwo wypróbować nasz sprzęt.

Naszą firmą zarządzają absolwenci Akademii Rolniczej w Lublinie, pracujący już od wielu lat w agrobiznesie.

Razem z Wami efektywnie pracujemy na rzecz poprawy konkurencyjności polskiego rolnictwa.

Zapraszamy do współpracy.
Strona główna | Wynajem sprzętu | Kontakt
design & code LemonArt.pl